Systemy Teletechniczne

Systemy Zabezpieczeń Budynków

Praca

CV wraz z Listem Motywacyjnym prosimy wysyłać pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko we Wrocławiu:

INŻYNIER SIECI ŚWIATŁOWODOWYCH

Zakres obowiązków:

Tworzenie i wdrażanie standardów technicznych (wytycznych, procedur i instrukcji) związanych z realizacją liniowej światłowodowej infrastruktury telekomunikacyjnej;

Aktualizację i nadzór nad przestrzeganiem uregulowań związanych z realizacją liniowej światłowodowej infrastruktury telekomunikacyjnej

Oferujemy:

Ciekawą pracę w młodym zespole specjalistów;
Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie;
Możliwość realizowania ambitnych wyzwań zawodowych.

Miejsce pracy Wrocław

Wymagania:

Wykształcenie wyższe, kierunków technicznych o specjalnościach: telekomunikacja, elektronika, informatyka lub elektroenergetyka;

Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku pracy;

Doświadczenie w zakresie realizacji światłowodowej infrastruktury telekomunikacyjnej;

Umiejętność współpracy, komunikatywność;

Orientacja na działanie, samodzielność.

Mile widziane:

Uprawnienia budowlane w telekomunikacji lub pokrewne.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

napisz do nas >

+48 71 307 98 76

+48 535 33 98 76

CORE TECHNOLOGIES

ul. Brzozowa 2
63-400 Ostrów Wlkp.